A. Listem (0)

Hakkımızda

2016 yılında ilk instagram hesabımızı kurduk. Ve 1 sene dolmadan mağazamızı açtık. Sonrasında Sitemizi oluşturduk. Sıfır ürün sıfır takipçi ile başladığımız bu yolda, işimizi gerçekten kaliteli şekilde yapmayı hedefledik. Gerçek anlamda her müşterimiz, ilk müşterimizmiş gibi kaliteden ödün vermedik.

Yolumuza devam ederken; bu yolda karşılaştığımız herkesi, bizimle bir kez daha yolu kesişecek diye mutlu şekilde uğurladık ve şimdi ardımızda, bizimle tekrar tekrar çalışmış bir sürü ‘Mutlu Müşteri’ olduğunu bilmek, kendimizle gurur duymamızı sağlıyor. Kaliteye ve özene gösterdiğimiz titizlik için doğru kararlar verdiğimizi gösteriyor.


Yıllar boyu birlikte nikah hediyeliği dağıttığınızda sizinleydik, yenidoğan bebeğinizin mevlütündeydik, hac ve umre dönüşünüzdeki mutluluğunuzu paylaştık,12'den fazla ülkeye ulaştık, aynı dili konuşmadığımız insanlarla ticaret dostluğu kurduk,  çocuğunuzun 1 Yaş partisinde büyümesine şahit olduk, cenazelerinizde sizinle hüzünlendik, kına geceleri, gelin mevlütleri, ev alma dualarınızda bile yanınızdaydık..


Farz edin, ellerinizle hediyelikler hazırlıyorsunuz ve hiç tanışmadığınız insanlar bu hediyelikleri sevdikleri insanlara gülümseyerek takdim ediyorlar. Sonrasında o sevdikleri insanlar da sizin yaptığınız hediyeliklerden istiyorlar. 

Kendinizi bizim yerimize koyduğunuzda mutluluğumuzu ve gururumuzu anlayabilirsiniz.   

Sizlerle birlikte olmayı bize yaşattığınız için teşekkür ederiz.


                                                                                                                        Sendeiste.net Ekibi